#hair

179,839,270 posts

Hemani- anti lice shampoo Hemani shampo Anti-parazit Përbëhët nga përbërës thelbësor që ndihmojnë në eleminimin e problemeve me parazitët dhe gjithashtu parandalon zhvillimin e tyre.Është shumë efektiv, dhe nuk irriton lëkurën e kokës. Shampoja është hidratuese dhe me efekt qetësues, rrit butësisht dhe promovon shëndetin e lëkurës së kokës. Mënyra e përdorimit: Tundeni mirë para përdorimit. Aplikojeni në flokë të lagur dhe vendoseni në kokë dhe në zonat rreth veshëve dhe mbrapa kokës. Aplikojeni duke masazhuar dhe lëreni të qëndrojë për 10 minuta. Më pas shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe krihini me krëhërin e posaçëm. _______________ Na kontaktoni: Për një trup më të shëndetshëm mund të blini produktin tuaj të preferuar direkt nga faqet tona sociale Çmimi 9.90€ _______________ #cosmetics #bio #kidakozmetike #delon #shampoo #nails #lacquer #topface #makeup #summermakeup #lipstic #fondatine #bodywash #bodycream #bodybutter #cream #hair #face #professionalmakeup #naturalcosmetics #skincare #sunprotection #fitnessmodels #modelsearch
《▪And you looked at me... like there was something worth looking at▪》 • • • • • #sunshine #hair #warm #foto #fotografia #words #trees #someting #nice #love #lovely #lithuaniagirl #lithuania #girl #likeforlikes
Налични Очила #rayban от @butik_pulse 🤘🏽❤️ ✅Високо качество ✅За въпроси на лично съобщение #fashion #style #stylish #love #socialenvy #me #cute #photooftheday #nails #hair #beauty #beautiful #instagood #instafashion #pretty #girl #girls #eyes #model #dress #skirt #shoes #heels #styles #outfit #purse #jewelry #shopping #hashtaggedapp
Paciente de hoje, Carlos de 40 anos com calvície extensa NW 6. Prioridade é reconstruir a linha frontal, topete e scalp médio, para devolver a moldura do rosto e rejuvenescer o paciente. Após concluirmos esta área, continuaremos a reconstrução em direção à coroa. #fue #hairtransplant #transplantecapilar #cabelo #hair #autoestima #brasil #saopaulo #alphaville
Happy Easter from all of us at team #Luxor ....we hope you had a peaceful and lovely holiday celebration💞 Visit Luxor our 24hours salon and spa #abujasfinest #abujabarbers #wuse2 #haircut #hair #hairstyle #barber #barbershop #massage #men #fashion #style #fade #menshair #barbershopconnect #barberlove #beard #like #hairstylist #menstyle #barbergang #love #instagood #photooftheday #cute #beautiful #picoftheday
Temiz sarılar! Doğallık peşinizi bırakmasın 👍🏻 Temiz renkler✌️Önemli olan Müşteri Memnuniyeti 🙂 Mutlu Müşteriler #salon emin kuaför den çıkar 🙂 Salonumuza bekliyoruz,sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz 😊 #ombre #babylights #hair #haircut #hairclip #hairstyle #hairstlyist #color #colorist #optimumadana #parkadana #sessadana #trenadana #gürselpaşamahallesi #m1adana #adanakuaför #adanakuaförleri #seyhan #çukurova #adana #starbucksadana #barajyolu #kıyıboyu #ziyapaşa #adanaçarşı #çakmakcaddesi #mavibulvaradana #çukurovaüniversitesi
Quem disse que com cabelo curto, não é possível fazer penteado?? #ficalindo #despojadoorganizado #penteadosluxos #penteadosmadrinhas #penteadox #penteados #hair #hairstyle
Showing Day By Day 1295 24”Long inches #deepcurl #wig ❤️❤️ Natural hairline 👍with knots blenched 👌 Ship link and discount code in my bio 🔛🔛 Fast worldwide ship✈️✈️ ~~~ Can not to do #hair business with me 😱😱 @seleonhair Find a best #humanhair supplier 🤩🤩then can 👇🏿 ☎️whatsapp +8618660039607 for Wholesale &drop-ship business 😂😂Samples available to test quality ••• #lacefrontal #laceclosure #hairstyles #bundles #beauty #salon
Ombrevärin häivytystä raidoilla tasaisempaan suuntaan! #haircolor #hair #hairstyle #hairdresser #hämeenlinna #kampaaja #hiusväri @tiia.t.k
Podążaj za głosem swojego serca i bądź sobą. ⁣ Zawsze i wszędzie!⁣ 💪⁣ .⁣ .⁣ .⁣ .⁣ ⁣ #sebastianprofessional #sebastiantribe #sebastianpro #hairisnpiration #hairinspo #curly #sexy #hairstyle #hair @sebastianpro_official
Need a Good hair vendor ?❓ Tired of bad quality hair wigs and bundles ?❓ Wasted too much money on Alibaba ?❓ Find me is your lucky 🍀🍀 Top quality professional hair vendor 💪 Have own factory 😎 Large stock and customized service 😎 【Do you need prepare stock 】 Big special 👏👏👏👏👏👏 Whatsapp me now 👏👏👏 +8615335325053 #hairsalon #hair #hairstylist #hairstyle #virginhair #haircolor #straighthair #laceclosure #rejmyhair #deepwave #curlyhair #hairextensions #hairweave #fashion #fulllacewig #hairdresser #lashes #brazilianhair #beauty #peruvianhair #indianhair #hairstyles #bundles #humanhair #loosewave #wig #lacefrontal #wavyhair #curly #wigs
load more posts