#kqz

16,075 posts

Drejtori i kabinetit të PD-së, Dorjan Teliti i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shprehe se KQZ apo kryeministri Edi Rama nuk kanë të drejtë të interpretojnë ka apo nuk ka të drejtë Presidenti i Republikës të deketojë 13 tetorin si një datë për mbajtjen e zgjedhjeve. Teliti: Gjithmonë është bërë ky debati që ka apo nuk ka të drejtë Presidenti i Republikës. Ka apo nuk ka të drejtë Presidenti të dekretojë datën e muajit tetor për zgjedhje është e interpretueshme dhe kjo do të interpretohet nga Gjykatat kushtetuese. Por ama një gjë nuk është e interpretueshme. Fakti që kryeministri dhe KQZ nuk kanë tagër të diskutojnë dekretin e presidentit. Ajo që ka ndodhur sot është fakti që kryeministri dhe KQZ kanë interpretuar një dekret të Presidentit. Nuk e kanë në kompetencë. Lexoni lajmin e plotë në bio #dorjanteliti #kqz #ilirmeta #gjykatakushtetuese 👉 @rtvora 👈 •www.oranews.tv•
..آره خُب احتیاط شرطِ عقله.. ..منم همین منطقِ تو خسته کرده.. !.من زورم به عرفِ تو بد میچربه.! #shayea #ho3ein #kqz #rap #boy #night #stree #style #goalkeeper #realmadrid #ramos
. دختره انقد گردنشو تکون داد یاد عروسکای خیمه شب بازی افتادم... انگار چصناله داره همه گیر میشه!!! @pobzix 🐉 #hiphop #IRANBEATBOX #BBOYINGdotir #RAP ___________________________ #ho3ein #shayea #sadegh #pishro #hichkas #quf #sohrabmj #mehradhidden #sorena #khalvat #yas #kaqaz #rapfarsi #yejaiedg #khalse #leito #zedbazi #erfanpaydar #kqz #bahram #chosnale #boznale #disslove #mehrab
Be there! #KQZ
چشا قرمزع بس ک بیداری کشیید. #ho3ein #sadeghvahedi #kqz #yejaiedg #hiphop #kaqaz
تو شهری برات فریاد زدم که حرف زدن حکمش اعدام بود FARMANDE FOR EVER درخواستی خود اقا محمد حسین 💙 #yazd #photography #photo #bodybuilding #kqz
این اجرا چطور بود😂 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ️ flwUs 👉👉👉 @biya2rap flwUs 👉👉👉 @biya2rap flwUs 👉👉👉 @biya2rap ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ #بهرام #هیچکس_تنها_نیست #سروش_هیچکس #پیشرو #پیشرو 👑 #bahram #شاهیننجفی #شاهین_نجفی #تتلو #تتلو_کسخل_نیست_بلکه_کسخل_تتلو_است #شایع #شایع#رپ_فارس #رپکن #kqz #حصین_ابلیس #رپ_فارسی #رپفارسی #رپفارس #رپر_ایرانی #رپ_دری #bahramnouraei #bahramafshariofficial #بهرام_نورایی #بهرام_نورائی_یاغی
ولی من ا اونا نبودم #kqz
نظرتان راجب هیچکس چیه ؟ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ️ flwUs 👉👉👉 @biya2rap flwUs 👉👉👉 @biya2rap flwUs 👉👉👉 @biya2rap ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ #بهرام #هیچکس_تنها_نیست #سروش_هیچکس #پیشرو #پیشرو 👑 #bahram #شاهیننجفی #شاهین_نجفی #تتلو #تتلو_کسخل_نیست_بلکه_کسخل_تتلو_است #شایع #شایع#رپ_فارس #رپکن #kqz #حصین_ابلیس #رپ_فارسی #رپفارسی #رپفارس #رپر_ایرانی #رپ_دری #bahramnouraei #bahramafshariofficial #بهرام_نورایی #بهرام_نورائی_یاغی
ديجه ديجه ببين هيچكس نبوذ هيچكسي تو رپ فارس نبود! ن اشتباه خوب بود ن كوير به جز عده اي محدود #هيچكس #قاف #فدايي #مهديار #ملتفت #moltafet #rap #kqz #eminem #رپ #هيپ_هاپ #خنده #خدا #سروش #مغز
اجرایی اهنگ #سنگین از #حصین و#صادق 💣💥 با همراهی داشم : @alwi_041 #kqz #ho3ein #shayea #hiphop #yas #hichkas #pishro #sadegh #rapfarsi #sangin
load more posts