#porosittani

83,519 posts

🔥🔥🔥
Mbrojtje kundra diellit per çdo moshe me SPF 50 tani me zbritje nga 15€ ne 10€ ▪️Mbron lekuren nga rrezet UVA dhe UVB ▪️Rigjeneron qelizat e lekures te demtuara nga dielli ▪️Parandalon plakjen e lekures, duke siguruar lekur me pamje te shendetshme dhe me shkelqim rinor E vlefshme deri me 22.07.2019 Transporti ne tere Kosoven 🚚 #avon #avonproducts #avonperfume #avonkosova #avonpeje #avonprishtina #porosit #porositonline #porosittani #transportikudonekosov #avonprizren #avonprishtina #avongjakova #avonmitrovice #avongjilan #avonferizaj #porosittani 📥 #beauty #beautiful #makeup #makeupandaccessories #beautyforpurpose #avonliplover #avonlipliner #avonfoundation #avonfoundationforwomenbreastcancercrusade
New collection! Lekure natyrale! Nr: 36, 37, 38, 39, 40 Cilesi dhe komoditet i garantuar vetem nga @dariusleather ! Na kontaktoni per detaje dhe porosi! Vishu mirë, vishu lëkurë! #canta #bags #onlineshopping #porosit #porosittani #porositonline #blejonline #produkteorigjinale #lekure #leather #shoes #shoesaddict #leathershoes #brandil #x
...se gersheti behet edhe me 4 fije 😁 . Anesoret e krevatit gershet jane Produkt eksluziv @per_bebin_tim .🇦🇱 . Në gjatësinë dhe ngjyrat që dëshironi! . . . . . .👶🏼Aksesore per femijen dhe dekorin e dhomes se tij me porosi! Te gjitha llojet dhe me qendisje 👶🏼 . . Nese ke nje ide qe do ta realizosh, na kontakto ne inbox ose eja ne dyqan! . . Adresa: Rruga Hoxha Tahsin, 400m mbi Pazarin e ri. . . Tel: 00355 69 97 79 027 . . . #mami #bebi #perbebintim #handmade #blionline #porosittani #qendisje #qendisma #bebe #shtatzania #personalizime #femije #vajze #djale #dhuratatepersonalizuara #instakids #gershet #anesorekrevati #cilesi #shendet #mireqenie #krevat #bumpers #kinderzimmer #kidsinterior
🌀 #furnizim i #Ri Modele të reja do ti gjeni vetëm ne @boomerangshop.al <<< Veshje për #femra & #dhurata #bluza #canta #atlete #kepuce #fustane ⁦⬆️⁩⁦⚡⬆️⁩⁦⚡⬆️⁩⁦⚡⬆️⚡⁩⁦⬆️⁩⁦⚡⬆️⁩⁦ #porosittani 📥 ne #insta : #boomshop #shopboomerang_al @boomerangshop.al @boomerangshop.al @boomerangshop.al @boomerangshop.al #porosite#facebook : https://www.facebook.com/boomerangshop.al ⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡ #boomerangshop_al #ff #l4l #likeforlike #bluepost #pelqe #mypage #tirane #durresi #elbasan #shitje #porosittani #albania #porositonline #shitjeonline
SLIM TEA 9+ Qaj për dobësim Sasia 80gr. Slim tea 9+ ka dy efekte kryesore për organizëm. 1- Tret ushqimet me shpejtësi. 2- Mban organizmin e ngopur. Dobitë tjera: ▪️Dobëson me shpejtësi brenda javës. ▪️Stabilizon tensionin e gjakut (hipertensionin). ▪️Bën largimin e gazrave nga zorrët, i ndalon tërsisht. ▪️Largon rrezikun e Hemoroideve. ▪️Preferohet për personat që ushqehen me ushqime të shpejta që janë kaps. ▪️Mbron trupin nga pranimi i acideve. ▪️Largon toksinat që shkaktojn fryrjen e stomakut. PËRDORIMI: Çdo ditë 15 min para buke – Një lugë të mesme nga SLIM TEA 9+ në një gotë jogurt 100ml, përzihet dhe konsumohet. Vrejtëje: Nuk preferohet për shtatëzënat. gjidhënëset dhe të sëmuret me kolit.#nusetshqiptare #nuset #albanischenuset #nusetshqiptare2018 #nusetkërçovare #nusetqikat #nusetime #nusethasjane #porosit #porosittani #porositonline #porosittani 📥 #porositytest #porositnëinstadirect #porosit_tani #porositedheti 🎁💌❤️ #porositeonline #porosity ##whitegardenevents
SLIM TEA 9+ Qaj për dobësim Sasia 80gr. Slim tea 9+ ka dy efekte kryesore për organizëm. 1- Tret ushqimet me shpejtësi. 2- Mban organizmin e ngopur. Dobitë tjera: ▪️Dobëson me shpejtësi brenda javës. ▪️Stabilizon tensionin e gjakut (hipertensionin). ▪️Bën largimin e gazrave nga zorrët, i ndalon tërsisht. ▪️Largon rrezikun e Hemoroideve. ▪️Preferohet për personat që ushqehen me ushqime të shpejta që janë kaps. ▪️Mbron trupin nga pranimi i acideve. ▪️Largon toksinat që shkaktojn fryrjen e stomakut. PËRDORIMI: Çdo ditë 15 min para buke – Një lugë të mesme nga SLIM TEA 9+ në një gotë jogurt 100ml, përzihet dhe konsumohet. Vrejtëje: Nuk preferohet për shtatëzënat. gjidhënëset dhe të sëmuret me kolit.#nusetshqiptare #nuset #albanischenuset #nusetshqiptare2018 #nusetkërçovare #nusetqikat #nusetime #nusethasjane #porosit #porosittani #porositonline #porosittani 📥 #porositytest #porositnëinstadirect #porosit_tani #porositedheti 🎁💌❤️ #porositeonline #porosity ##whitegardenevents
SLIM TEA 9+ Qaj për dobësim Sasia 80gr. Slim tea 9+ ka dy efekte kryesore për organizëm. 1- Tret ushqimet me shpejtësi. 2- Mban organizmin e ngopur. Dobitë tjera: ▪️Dobëson me shpejtësi brenda javës. ▪️Stabilizon tensionin e gjakut (hipertensionin). ▪️Bën largimin e gazrave nga zorrët, i ndalon tërsisht. ▪️Largon rrezikun e Hemoroideve. ▪️Preferohet për personat që ushqehen me ushqime të shpejta që janë kaps. ▪️Mbron trupin nga pranimi i acideve. ▪️Largon toksinat që shkaktojn fryrjen e stomakut. PËRDORIMI: Çdo ditë 15 min para buke – Një lugë të mesme nga SLIM TEA 9+ në një gotë jogurt 100ml, përzihet dhe konsumohet. Vrejtëje: Nuk preferohet për shtatëzënat. gjidhënëset dhe të sëmuret me kolit.#nusetshqiptare #nuset #albanischenuset #nusetshqiptare2018 #nusetkërçovare #nusetqikat #nusetime #nusethasjane #porosit #porosittani #porositonline #porosittani 📥 #porositytest #porositnëinstadirect #porosit_tani #porositedheti 🎁💌❤️ #porositeonline #porosity ##whitegardenevents
SLIM TEA 9+ Qaj për dobësim Sasia 80gr. Slim tea 9+ ka dy efekte kryesore për organizëm. 1- Tret ushqimet me shpejtësi. 2- Mban organizmin e ngopur. Dobitë tjera: ▪️Dobëson me shpejtësi brenda javës. ▪️Stabilizon tensionin e gjakut (hipertensionin). ▪️Bën largimin e gazrave nga zorrët, i ndalon tërsisht. ▪️Largon rrezikun e Hemoroideve. ▪️Preferohet për personat që ushqehen me ushqime të shpejta që janë kaps. ▪️Mbron trupin nga pranimi i acideve. ▪️Largon toksinat që shkaktojn fryrjen e stomakut. PËRDORIMI: Çdo ditë 15 min para buke – Një lugë të mesme nga SLIM TEA 9+ në një gotë jogurt 100ml, përzihet dhe konsumohet. Vrejtëje: Nuk preferohet për shtatëzënat. gjidhënëset dhe të sëmuret me kolit.#nusetshqiptare #nuset #albanischenuset #nusetshqiptare2018 #nusetkërçovare #nusetqikat #nusetime #nusethasjane #porosit #porosittani #porositonline #porosittani 📥 #porositytest #porositnëinstadirect #porosit_tani #porositedheti 🎁💌❤️ #porositeonline #porosity ##whitegardenevents
SLIM TEA 9+ Qaj për dobësim Sasia 80gr. Slim tea 9+ ka dy efekte kryesore për organizëm. 1- Tret ushqimet me shpejtësi. 2- Mban organizmin e ngopur. Dobitë tjera: ▪️Dobëson me shpejtësi brenda javës. ▪️Stabilizon tensionin e gjakut (hipertensionin). ▪️Bën largimin e gazrave nga zorrët, i ndalon tërsisht. ▪️Largon rrezikun e Hemoroideve. ▪️Preferohet për personat që ushqehen me ushqime të shpejta që janë kaps. ▪️Mbron trupin nga pranimi i acideve. ▪️Largon toksinat që shkaktojn fryrjen e stomakut. PËRDORIMI: Çdo ditë 15 min para buke – Një lugë të mesme nga SLIM TEA 9+ në një gotë jogurt 100ml, përzihet dhe konsumohet. Vrejtëje: Nuk preferohet për shtatëzënat. gjidhënëset dhe të sëmuret me kolit.#nusetshqiptare #nuset #albanischenuset #nusetshqiptare2018 #nusetkërçovare #nusetqikat #nusetime #nusethasjane #porosit #porosittani #porositonline #porosittani 📥 #porositytest #porositnëinstadirect #porosit_tani #porositedheti 🎁💌❤️ #porositeonline #porosity ##whitegardenevents
WIRELES CHARGER 🔥Perseri ne dyqanin tone 🔥 Por kesaj radhe me nje super permiresim. Kapeset mbyllen dhe hapen me ane te sensorave infrared. 👉Vendosen ne ajrim dhe kompatibel per cdo telefon qe mbeshtet teknologjine Wireless Charging. Per telefona si:SAMSUNG A20/A30/A50/A70/M30 👉Vijne tani per iPhone 6/7/8/7+/8+/X/XS/XR/XsMax 👉Per SAMSUNG J4/J4+/J6/J6+/S8/S8+/S9/S9+/S10/S10+/NOTE8/NOTE9/A7 2018 👉Behet e jotja per vetem 2990 Leke 👉Transport kudo ne Shqiperi 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh. ----------------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #mundesitransportikudo 📬 #tiranaringcenter #sarande #taxishopelectronic #LetTheQualitySpeak 💪
ERDHI KOHA QE TE BEHESH PRO NE PUBG, FORTNITE APO GARENA FREE FIRE 👊👊 👉Leve kontrolli per lojen PUBG apo Fortnite si dhe per loja te tjera te ndryshme 👉I pershtatshem per cdo lloj telefoni apo madhesie te 👉Thjeshteson kontrollin e lojtarit dhe ben lojen me terheqese 👉Rrit aftesite e tua ne loje. 👉Cmimi 2490 Leke 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh 👉Mundesi transporti kudo 👉Mundesi kontakti ne DM ose WhatsApp 0698694788👉Per me shume produkte te tjera follow @smartpoint_al ---------------------------------------------- #pubg #joystick #game #mobile #smartphone #mundesitransportikudo #transportkudo #blionline #blitani #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #smartpoint_al
Mbajtese celulari me magnet per makine. ta vendosesh sipas deshires: 👉Ne kroskot apo ne ajrim 👉Kompatibel per cdo lloj telefoni 👉Per nje cmim prej 990 Lek 💥 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 dite 👉Mundesi transporti drejt e ne adresen tuaj perkatese 👉Per me shum produkte te tjera follow @smartpoint_al ------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #smartchoiceal #smartpoint_al #korca #tiranacity #postaadex 🚖 #adexalbania @smartpoint_al
JBL PROFESSIONAL HEADSET - Kufjet me perfekte per Gaming/Fortnite apo PUBG Vijne tani me nje SUPER CMIM: 2490 LEKE, por tani vjen pjesa me interesante 🤓 Mundesi lidhjeje me cdo telefon/laptop/tablet/ PS3/PS4/XBOX me ane te: 👉Bluetooth 👉fish AUX( kufjet perdoren dhe kur skane bateri, pra jane te fikura) 👉Memory Card apo Radio 👉Kufjet jane te pajisura me Mikrofon per kryerjen e telefonatave 👉Vijne me fish karikimi 👉Te pershtatshme sipas madhesise se kokes. 👉Mundesi Transporti Kudo ne Shqiperi 👉Produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh. 👉Nxitoni dhe bejini tuajat 👀 ------------------------------------------------------------------------------------ #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online 📤 #elephants #mundesitransportikudo 🚙 #smartchoiceal #mundesitransportikudo #electronics #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #smartpoint_al
load more posts